Femi Pleasure

19:41
Jestem w galerii handlowej. Tłum ludzi idzie na oślep - już dwa razy zostałam potrącona łokciem. Nie denerwuję się, przecież nie będę sobie psuła humoru jakimś głupstwem. Chcę tylko dotrzeć do spożywczaka i jak najszybciej się ewakuować. W międzyczasie oglądam witryny sklepowe, już wiosenne kolory goszczą na wychudzonych manekinach. Rozmyślam nad weekendem, nad pogodą i zbliżającymi się wielkimi krokami świętami. Z naprzeciwka idą dwie ładne dziewczyny, są zajęte rozmową, śmieją się i gestykulują. W pewnym momencie - jednej z nich spadł na podłogę sweter, po prostu ześlizgnął się, bo był przewieszony przez torebkę. Za dziewczynami szereg ludzi, jedna pani prawie zdeptała sweter, a tym samym mnie, kiedy postanowiłam zareagować, mimo że nie szłam za nimi, i nie tylko ja widziałam całą sytuację. Czy w całym tym zgiełku tak trudno znaleźć kilka sekund, aby zwrócić komuś uwagę, że coś mu wypadło? Rozumiem, że wszyscy cały czas się gdzieś śpieszą, na nic nie mają czasu. Ale czy nie jest nam czasem miło, kiedy ktoś się do nas szczerze uśmiechnie i powie "dziękuję"...

płaszcz - Femi Pleasure


You Might Also Like

14 komentarze

 1. no tak, w dzisiejszym świecie ciężko o podobne gesty, a znieczulica szerzy się coraz bardziej... przykre ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to bardzo, miejmy nadzieję, że w końcu coś w niektórych drgnie i człowiek zacznie się zastanawiać nad swoimi czynami.

   Usuń
 2. Piękne róże,świetna torba. Udanego weekendu życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama prawda i taka trochę smutna prawda, że nawet na taki mały gest ludziom trudno się zdobyć... A ten płaszczyk jest rewelacyjny, świetnie wyglądasz :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. takie sytuacje zdarzają się niestety coraz częściej :/

  bardzo podoba mi się Twój płaszczyk!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny post wiesz...życiowy i taki bliski nam wszystkim.Też jestem uczulona na takie zachowania i szlag mnie trafia widząc coś takiego. .

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna ta kurteczka w serduszka;)
  Dodaję do obserwowanych ;)

  OdpowiedzUsuń

Instagram bridget